Aerosoldispenserer en enhed, der kan forbedre luftkvaliteten i opholds- og arbejdsrum, automatisk rense luften og tilføje duft. Den kan eliminere forskellige lugte i luften, sterilisere og konstant opretholde duften af indeluften, som er harmløs for menneskekroppen. Krydderier udvindes af naturlige planter. Naturlige dufte har en forfriskende og forfriskende effekt. Den bruges til at spraye aerosolrefill for at øge den behagelige duft på toiletter, hoteller, kontorer, mødelokaler, badeværelser osv.
| Varenummer: | ADS01 |
| Produktstørrelse: | 212x90x90 mm |
| Farve: | Hvid |
| Materiale: | PP |
| Produktvægt: | 185 g |
| Intervaltid: | 5/15/30 minutter (justerbar) |
| Strømforsyning: | 2 x AA-batterier (medfølger ikke) |
| Dosering: | 0,1 ml |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebord |
| Kompatibel aerosolkapacitet: | 300 ml |
| Kompatibel aerosolstørrelse (H x Diameter): | Ca. 14 x 6,5 cm |
| Anvendelse: | hjemmebadeværelse, offentligt toilet, hotel, restaurant og mere |
| Pakken inkluderet:: | 1 x AutomatiskAerosoldispenser(batteri og aerosol medfølger ikke) |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakning: | 24 stk./karton, sikker pakning |
| Kartonstørrelse: | 50X38X22 cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
SelskabQC-proces for sæbedispensere
1. Inspektion af råmaterialer og reservedele, 100% bestået
2. Inspektion af fremstillingsprocessen, 100% bestået
3. Test af færdige produkter, såsom strømforsyning, temperaturkalibrering og -måling, pumpefunktion osv., 100% bestået
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd er en erfaren producent beliggende i Shenzhen, Kina, med avancerede produktionsmaskiner, et erfarent R&D-team og en fabrik, der dækker mere end 3000 ㎡. Vi producerer primært forskellige håndspritdispensere.
Vores sæbedispensere har forskellige anvendelser, såsom hoteller, hjem, kontorer, skoler, indkøbscentre osv., med eller uden temperaturmåling, og kan placeres på skrivebord, væg eller stativ, og har mange patenter og certifikater som CE, RoHs, FCC.
Vi tilbyder ikke kun produkter, men leverer også korte, komplette og individuelle designs i henhold til kundernes krav. Vi har et professionelt QC-team og sørger for, at alle produkter inspiceres baseret på AQL-kriterier før afsendelse.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.