Video
Specifikation
| Varenummer: | K9 Pro Plus |
| Produktstørrelse: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spænding: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Måling af afstand: | 2-10 cm |
| Lydstyrke: | 1-4 niveau justerbar |
| Dosering: | 0,1-2 ml justerbar |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Udsendes på 18 sprog: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, cambodjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakning: | 1 stk./farveæske; 9 stk./karton |
| Farveboks inkluderer: | Dispenser x1, USB-kabel x1, Manual x1, Støttespænde x1 Vægmonteringsskruer x2 Drypbakke x1 Tragt x1 Bagdækselbakke x1 Kartonmængde: 9 stk./karton Størrelse på hovedkarton: 49x49x36 cm Vægt: 11,6 kg/karton Bemærkninger: Batterier og USB-adapter er ikke inkluderet i pakken |
| Farveboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonstørrelse: | 49x495x36 cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Funktioner:
1. Kan placeres på skrivebord, væg, stativ
2. Understøtter 18 sprog
3. Strømkilder: USB, 4 stk. AA eller 2 stk. 18650 batterier
4. Selvejet patent, CE, ROHS, FCC godkendt
5. Multidyser: spray, dråbe, skum
7. OEM og ODM tilgængelige


Kundeservice:
1. Din forespørgsel vedrørende vores produkter eller pris vil blive besvaret inden for 24 timer.
2. Fortsæt med at informere vores kunder om produktionsprocessen og hjælp med at arrangere kvalitetsinspektion, hvis det er nødvendigt.
3. Et års garanti og ansvarlig eftersalgsservice.
4. Professionelt salgs- og ingeniørteam for at sikre en god købsoplevelse.
Kvalitetssikring:
1. Hver produktionsproces inspiceres af vores QC-team
2. Kvaliteten er sikret af en professionel ingeniør
3. CE, FCC, ROHS certifikater godkendt og har selvejede patenter
4. Et års garanti
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.