Video
Specifikation
| Varenummer: | F1303 Rustfrit stål |
| Produktstørrelse: | 120x120x260 mm |
| Farve: | Hvid |
| Kapacitet: | 1000 ml |
| Materiale: | Rustfrit stål |
| Flaske: | Genopfyldelig |
| Produktvægt: | 1,25 kg |
| Power By: | 4*C-batterier eller 110V/220V-adapter |
| Installation: | Vægmonteret/gulvstativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Pumpedosering: | 1-væskepumpe: 1 ml hver gang |
| 2-skumpumper: 0,8 ml hver gang | |
| 3-spraypumpe: 0,8 ml hver gang | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakning: | 1 stk./brun æske; 15 stk./karton |
| Kartonstørrelse: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NV/GV: | 19,50/20,50 kg |
Pakkeliste:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuel x1
Støttende spænde x1
Vægmonteringsskruer x2
Anvendelse:
Siweiyis automatiske berøringsfri sæbedispenser bruges i vid udstrækning til hånddesinfektion i hjemmet, på kontoret, på hoteller, i indkøbscentre, på skoler, på hospitaler osv. og er tilgængelig til både individuel og offentlig brug.
Ofte stillede spørgsmål
Q: Er kvaliteten garanteret?
A: Vi har mere end 10 års produktions- og salgserfaring, og alle produkter har 12 måneders garanti.
Q: Kan vi kun bestille prøver til test, før vi afgiver en ordre?
A: Ja, prøveordre er acceptabel for os.
Q: Hvilken betalingsmetode accepterer I?
A: Standardbetingelser: T/T forud. Stort beløb: L/C ved syn.
Lille beløb som prøvegebyrer: Paypal og Western Union.
Q: Hvordan sender I normalt varerne? Og hvor lang tid tager det at levere?
A: For prøver og små ordrer, med ekspres, tager det normalt 3-5 dage. For store ordrer, hvis du har brug for det hurtigt, kan vi sende varer med fly. Hvis du vil spare fragt, kan vi sende dem med sø, hvilket tager omkring 30-50 dage, afhængigt af din destination.
Q: Accepterer du OEM & ODM?
A: Ja, vi kan tilpasse produkterne, etiketterne og pakken.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.