Video
Specifikation
| Varenummer: | DAZ-BOX |
| Produktstørrelse: | 410x200x120mm |
| Farve: | Sølv |
| Kapacitet: | 2500 ml |
| Materiale: | Metal med pulverlakering |
| Dispenseringstid: | 0,2-0,5 sekunder |
| Dispenseringsafstand | 1,5-3 tommer |
| Installation: | Bordplade/Vægmonteret/Gulvstativ |
| Pumpetype: | Dråbe/spray/skum valgfri |
| Elforsyning 1: | DC elektrisk |
| Elforsyning 2: | 4*C-batterier |
| Omfattende batterilevetid: | >30.000 cyklusser |
| Certifikat | CE, RoHS, FCC |
| Pakning: | 1 stk./brun æske; 2 stk./karton |
| Kartonstørrelse: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| NV/GV: | 2,80/3,15 kg |
| Pakkeliste | |
| dispenseren | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Manuel | 1 |
| Støttende spænde | 1 |
| Vægmonteringsskruer | 2 |

Ofte stillede spørgsmål
Q: Kan vi kun bestille prøver til test, før vi afgiver en ordre?
A: Ja, prøveordre er acceptabel for os.
Q: Hvilken betalingsmetode accepterer I?
A: Standardbetingelser: T/T forud. Stort beløb: L/C ved syn.
Lille beløb som prøvegebyrer: Paypal og Western Union.
Q: Hvordan sender I normalt varerne? Og hvor lang tid tager det at levere?
A: For prøver og små ordrer, med ekspres, tager det normalt 3-5 dage. For store ordrer, hvis du har brug for det hurtigt, kan vi sende varer med fly. Hvis du vil spare fragt, kan vi sende dem med sø, hvilket tager omkring 30-50 dage, afhængigt af din destination.
Q: Kan jeg få vores logo på produkt og emballage? Hvordan gør jeg det?
A: Angiv venligst LOGO-filer og krav i høj opløsning, så laver vi tegninger, som du kan bekræfte. Når vi har modtaget din bekræftelse, laver vi 2-3 prøver, som du kan bekræfte igen.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.