Funktioner
Automatisk sensorbetjent: Den berøringsfri automatiske sæbedispenser er designet til at dosere håndsprit eller alkohol og giver automatisk dosering af spray, hvilket muliggør en hurtig og nem hånddesinfektion og eliminerer krydskontaminering, hvilket opnår optimal håndhygiejne.
Batteridrevet: Denne sæbedispenser med alkohol drives af batterier og kan også få strøm fra en adapter. (Ikke udstyret med opladningsadapter og batterier)
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere din hånd under sensoren for at starte sæbedispenseren. Du kan effektivt undgå krydsinfektion uden at røre ved sæbedispenseren. Velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv.
Specifikation
| Teknologiske parametre | |
| Modelnr. | F1407 |
| Batteri | 4 x C-batterier eller USB-kabel |
| Materialer | ABS+HDPE af højeste kvalitet, ikke genbrugt |
| Farve | hvid, andre farver kan tilpasses |
| Dimension | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapacitet | 2500 ml |
| Produktvægt | 0,95 kg |
| Pakning | 1 stk./indre æske; 10 stk./karton |
| Kartonstørrelse | 81X33X36,5 cm |
| Dysetyper | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Placering | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
Inkluderer:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuel x1
Støttende spænde x1
Vægmonteringsskruer x2
Bemærkninger: Batterier og opladningsadapter er ikke inkluderet i pakken
Anvendelse:
Siweiyis automatiske berøringsfri sæbedispenser bruges i vid udstrækning til hånddesinfektion i hjemmet, på kontoret, på hoteller, i indkøbscentre, på skoler, på hospitaler osv. og er tilgængelig til både individuel og offentlig brug.
Kundeservice
1. Din forespørgsel vedrørende vores produkter eller pris vil blive besvaret inden for 24 timer.
2. Fortsæt med at informere vores kunder om produktionsprocessen og hjælp med at arrangere kvalitetsinspektion, hvis det er nødvendigt.
3. Et års garanti og ansvarlig eftersalgsservice.
4. Professionelt salgs- og ingeniørteam for at sikre en god købsoplevelse.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.