Video
Specifikation
| Varenummer: | K9 Pro Plus med Wifi fra Tuya-appen |
| Produktstørrelse: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spænding: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Måling af afstand: | 2-10 cm |
| Lydstyrke: | 1-4 niveau justerbar |
| Dosering: | 0,1-2 ml justerbar |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Udsendes på 18 sprog: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, cambodjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakning: | 1 stk./farveæske; 9 stk./karton |
| Farveboks inkluderer: | 1x dispenser, 1x drypbakke, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x vægskruer. |
| Farveboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonstørrelse: | 49x495x36 cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Fordele: | |
| * Skift sprog | * Justerbar dosering |
| * Justerbart lydniveau | * Registrer temperaturmålingsdata |
| * Kapacitetsindstilling | * Én app kan styre flere funktioner |

Automatisk sensorbetjent: Denne berøringsfri hånddesinfektionsdispenser er designet til at forstøve hånddesinfektionsmiddel eller alkohol og give automatisk dosering af spray, hvilket muliggør en hurtig og nem hånddesinfektion og eliminerer krydskontaminering, hvilket opnår optimal håndhygiejne.
Vægmonteret stil: Vægmonteret sæbedispenser fungerer godt til at holde bordfladen ryddelig.
Batteridrevet og genopladelig: Denne sæbedispenser med alkohol drives af batterier og kan også trækkes af en adapter. (Ikke udstyret med opladningsadapter og batterier)
Wifi tilgængelig: Det understøttes af Tuya-appen, som du kan downloade fra din mobiltelefon. Med den kan du styre alle funktioner nemt og bekvemt.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.