Video
Specifikation
| Varenummer: | DAZ08 |
| Produktstørrelse: | 83X107X206mm |
| Spænding: | DC 6V |
| Kapacitet: | 320 ml |
| Måling af afstand: | 0~45 mm |
| Hovedmateriale: | ABS |
| Installation: | Skrivebord |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Power By: | 4 stk. AA-batterier (medfølger ikke) |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakning: | 1 stk./farveæske; 48 stk./karton |
| Farveboksstørrelse: | 105X80X230mm |
| Kartonstørrelse: | 47,5 x 49 x 43 cm |
| NV/GV: | 12,20/13,50 kg |
Ofte stillede spørgsmål
Q1: Produktet er billigt, er kvaliteten garanteret?
A1: Vi har mere end 10 års produktions- og salgserfaring, og alle produkter har 12 måneders garanti.
Q2: Kan vi kun bestille prøver til test, før vi afgiver en ordre?
A2: Ja, prøveordre er acceptabel for os.
Q3: Hvordan sender I normalt varerne? Og hvor lang tid tager det at levere?
A3: For prøver og små ordrer, med ekspres, tager det normalt 3-5 dage. For store ordrer, hvis du har brug for det hurtigt, kan vi sende varer med fly. Hvis du vil spare fragt, kan vi sende dem med sø, hvilket tager omkring 30-50 dage, afhængigt af din destination.
Q4: Accepterer du OEM & ODM?
A4: Ja, vi kan tilpasse produkterne, etiketterne og pakken.
Q5: Hvad er bestillingsprocessen for tilpassede produkter?
A5: Angiv produktspecifikationer eller specifikke krav -- tilbud -- tilbudsbekræftelse -- depositum -- bekræftelse af produktionstegning -- fremstilling af formværktøj -- fremstilling af prøve - prøvebekræftelse -- bulkproduktion -- levering -- eftersalgsservice
Q6: Har produktet et certifikat?
A6: De fleste ikke-tilpassede produkter er certificerede og patenterede, og tilpassede produkter kan anvendes certifikater i henhold til kundens krav.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.