Automatisk sensorstyret: Den berøringsfri hånddesinfektionsmaskine er designet til at dosere håndsprit eller alkohol og giver automatisk dosering af spray, hvilket muliggør en hurtig og nem hånddesinfektion og opnår optimal håndhygiejne.
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere din hånd under sensoren for at starte sæbedispenseren. Du kan effektivt undgå krydsinfektion uden at røre ved sæbedispenseren. Velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv.


| Varenummer: | F18 |
| Spænding: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 350 ml |
| Måling af afstand: | 2-10 cm |
| Lydstyrke: | 1-4 niveau justerbar |
| Dosering: | 0,1-2 ml justerbar |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Måleområde: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Arbejdstemperatur: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar (37,3-39 ℃) |
| Power By: | AA-batteri, 18650-batteri, type C elektrisk |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Udsendes på 18 sprog: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, cambodjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| F18-pakke: | 1 stk./farveæske; 12 stk./karton |
| En farveæske indeholder: 1x dispenser, 1x drypbakke, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x vægskruer. | |
| 14x14x30 cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Stativpakke: | 1 stk./brun æske; 20 stk./karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.