Stor kapacitet: Denne automatiske håndspritdispenser har en stor kapacitet på 1000 ml, egnet til brug af forskellige desinfektionsvæsker og håndsprit, til daglig brug og professionel brug, perfekt til hjemmet, hoteller, hospitaler eller andre offentlige steder.
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere din hånd under sensoren for at starte sæbedispenseren. Du kan effektivt undgå krydsinfektion uden at røre ved sæbedispenseren. Velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv.

| Varenummer: | F1307 med gulvstativ |
| Sæbedispensers størrelse: | 120x120x260 mm |
| Sæbedispenser farve: | Hvid |
| Sæbedispenserkapacitet: | 1000 ml |
| Sæbedispensermateriale: | 100% Virgin ABS Teknisk Plast |
| Sæbedispenseflaske: | Genopfyldelig |
| Sæbedispenserens vægt: | 0,90 kg |
| Power By: | 4*C-batterier eller 110V/220V-adapter |
| Gulvstativ: | Bakkemateriale: Metal med pulverlakering Rørmateriale: Aluminium med pulverlakering Stativbasemateriale: Stål med pulverlakering |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Brugsdosering: | 1-væskepumpe: 1 ml hver gang |
| 2-skumpumper: 0,8 ml hver gang | |
| 3-spraypumpe: 0,8 ml hver gang | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakning: | 1 sæt/karton |
| Kartonstørrelse: | 36X34X20cm |
| NV/GV: | 5,6/6,2 kg |
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.