Stor kapacitet: Denne automatiske håndspritdispenser har en stor kapacitet på 1200 ml, egnet til brug af forskellige desinfektionsvæsker og håndsprit, til daglig brug og professionel brug, perfekt til hjemmet, hoteller, hospitaler eller andre offentlige steder.
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere din hånd under sensoren for at starte sæbedispenseren. Du kan effektivt undgå krydsinfektion uden at røre ved sæbedispenseren. Velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv.
Automatisk sensorstyret: Den berøringsfri hånddesinfektionsmaskine er designet til at forstøve håndsprit eller alkohol og give automatisk dosering af spray, hvilket muliggør en hurtig og nem hånddesinfektion og eliminerer krydskontaminering, hvilket opnår optimal håndhygiejne.


| Varenummer: | K9 Pro Dual |
| Produktstørrelse: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spænding: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Måling af afstand: | 2-10 cm |
| Lydstyrke: | 1-4 niveau justerbar |
| Dosering: | 0,1-2 ml justerbar |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Udsendes på 18 sprog: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, cambodjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| K9 Pro dobbeltpakke: | 1 stk./farveæske; 9 stk./karton |
| En farveæske indeholder: 1x dispenser, 1x drypbakke, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x vægskruer. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35 cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Gulvstativpakke: | 1 stk./brun æske; 6 stk./karton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.