| Størrelse | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Materiale | PP-plast |
| Farve | Hvid |
| Kapacitet | 1000 ml |
| Strømforsyning | AA/18650-batterier og USB-elektriske |
| Omfatte | dispenser x1 |
| USB-kabel x1 | |
| Manuel x1 | |
| Støttende spænde x1 | |
| Vægmonteringsskruer x2 | |
| Drypbakke x1 | |
| Tragt x1 | |
| Bagdækselbakke x1 | |
| Kartonmængde | 12 stk./karton |
| Størrelse på hovedkarton | 57×44,5×33,5 cm |
| Vægt | 12,2 kg/karton |
| Bemærkninger | Batterier og USB-adapter er ikke inkluderet i pakken |


Funktioner:
Automatisk sensorbetjent: Den berøringsfri sæbedispenser til hånddesinfektion er designet til håndsprit, gel eller alkohol og giver automatisk dosering af spray, hvilket muliggør en hurtig og nem hånddesinfektion og eliminerer krydskontaminering.
Flere placeringer: Den kan placeres på skrivebordet og monteres på væggen eller et stativ, hvilket er praktisk at bruge forskellige steder.
Batteridrevet og genopladelig: Denne sæbedispenser med alkohol drives af 4 stk. AA-batterier eller 2 stk. 18650-batterier, og kan også drives af et type-C-kabel. (Ikke udstyret med opladningsadapter og batterier)
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere hånden under sensoren for at starte dispenseren, så undgår du effektivt krydsinfektion. Den er velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv.
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.