Video
Funktioner:
Automatisk sensorbetjent: Den berøringsfri sæbedispenser til hånddesinfektion er designet til at dosere håndsprit eller alkohol og giver automatisk dosering af spray, hvilket muliggør en hurtig og nem hånddesinfektion og eliminerer krydskontaminering, hvilket opnår optimal håndhygiejne.
Vægmonteret stil: Den vægmonterede desinfektionsdispenser fungerer godt til at holde bordoverfladen ren.
Batteridrevet og genopladelig: Denne sæbedispenser med alkohol drives af batterier og kan også drives af en adapter. (Ikke udstyret med opladningsadapter og batterier)
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere din hånd under sensoren for at starte sæbedispenseren. Du kan effektivt undgå krydsinfektion uden at røre ved sæbedispenseren. Velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv. Den måler temperaturen på hænder og pande på samme tid.









| Teknologiske parametre | |
| Batteri | 4 x AA-batterier, 2 x 18650-batterier eller USB |
| Materialer | ABS+HDPE af højeste kvalitet, ikke genbrugt |
| Farve | hvid, andre farver kan tilpasses |
| Dimension | 121,7×131,5×302 mm |
| Kapacitet | 1200 ml |
| Nøjagtighed | ±0,2°C |
| Omgivelsestemperatur | 10-40°C (15°C-35°C er bedst) |
| Måleområde | 0-50°C |
| Alarmtype | blinkende + bippende “DIDIDI” |
| Dysetyper | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Placering | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
Pakken indeholder:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuel x1
Støttende spænde x1
Vægmonteringsskruer x2
Drypbakke x1
Tragt x1
Bagdækselbakke x1
Kartonmængde: 9 stk./karton
Størrelse på hovedkarton: 49x49x36 cm
Vægt: 11,6 kg/karton
Bemærkninger: Batterier og USB-adapter er ikke inkluderet i pakken
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.