Video
Funktioner:
Langdistance temperaturmåling: Med en højkvalitetssensor indeni kan K9 Pro F sæbedispenser med flydende sæbe overvåge temperaturer op til 3 m, hvilket er meget velegnet til brug i offentlige områder som skoler, hoteller, hospitaler, indkøbscentre osv.
Vægmonteret stil: Den vægmonterede automatiske desinfektionsdispenser fungerer godt til at holde bordoverfladen ren og ryddelig.
Batteridrevet og genopladelig: Denne sæbedispenser med alkohol drives af AA- eller 18650-batterier og kan også drives af en adapter. (Ikke udstyret med opladningsadapter og batterier).
Praktisk og hygiejnisk: Du skal blot placere din hånd under sensoren for at starte den automatiske sæbedispenser. Du kan effektivt undgå krydsinfektion uden at røre ved sæbedispenseren. Velegnet til offentlige steder såsom kontorer, hoteller, hospitaler, medicinske institutioner, skoler osv. Den måler temperaturen på hænder og pande på samme tid.


| Varenummer: | K9 Pro F |
| Produktstørrelse: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spænding: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Måling af afstand: | 3m |
| Lydstyrke: | 1-4 niveau justerbar |
| Dosering: | 0,1-2 ml justerbar |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Udsendes på 18 sprog: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, cambodjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakning: | 1 stk./farveæske; 9 stk./karton |
| Farveboks inkluderer: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Manual x1 Støttespænde x1 Vægmonteringsskruer x2 Drypbakke x1 Tragt x1 Bagdækselbakke x1 Antal i karton: 9 stk./kartonStørrelse på hovedkarton: 49x495x35 cmVægt: 11,6 kg/karton Bemærkninger: Batterier og USB-adapter er ikke inkluderet i pakken |
| Farveboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonstørrelse: | 49x495x35 cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Varenummer: | K9 Pro F |
| Produktstørrelse: | 121,7×131,5×302 mm |
| Spænding: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200 ml |
| Måling af afstand: | 3m |
| Lydstyrke: | 1-4 niveau justerbar |
| Dosering: | 0,1-2 ml justerbar |
| Installation: | Vægmonteret, skrivebordsmonteret, stativ |
| Pumpetype: | Valgfri (Spray/Dråbe/Skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Udsendes på 18 sprog: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, cambodjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakning: | 1 stk./farveæske; 9 stk./karton |
| Farveboks inkluderer: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Manual x1 Støttespænde x1 Vægmonteringsskruer x2 Drypbakke x1 Tragt x1 Bagdækselbakke x1 Antal i karton: 9 stk./kartonStørrelse på hovedkarton: 49x495x35 cmVægt: 11,6 kg/karton Bemærkninger: Batterier og USB-adapter er ikke inkluderet i pakken |
| Farveboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonstørrelse: | 49x495x35 cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Siden etableringen har vores fabrik udviklet produkter i verdensklasse i overensstemmelse med principperne
Kvalitet først. Vores produkter har opnået et fremragende ry i branchen og er værdsatte og pålidelige blandt nye og gamle kunder.